Ekonomiczna Piątka 2020

2020.01.14
Spotkanie Wigilijne KB UE Poznań 2019

Na dorocznym spotkaniu wigilijnym KB UE Poznań w grudniu 2019 r. podsumowaliśmy miniony sezon. Przyznano również statuetkę biegacza (-czki) roku 2019. Decyzją Kapituły za: wolę i serce do walki na bieżni i chęć pomocy innym, za dostarczanie nam wielkich emocji na jeszcze większych zawodach; wyróżnienie biegacza roku 2019 otrzymała dwukrotna olimpijka z Londynu i Rio de Janeiro, medalistka Uniwersjady, mistrzostw Europy oraz brązowa i srebrna medalistka Mistrzostw Świata, a także przeurocza Pani ☺️z obsługi biura zawodów E5 - Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka.

Tak jak uczelnie nadają osobom szczególnie zasłużonym dla nauki akademicki tytuł honorowy - doktor dla zaszczytu, czyli honoris causa, KB UE Pń obdarzyło tytułem honorowego biegacza, człowieka wielkiej pasji (i choć nie jest to pasja do biegania), ale dzięki tej pasji, bezinteresownej otwartości i życzliwości Klub ma wielkie i ciągłe wsparcie, którego nam udziela tegoroczny laureat. Wyróżnienie biegacza honorowego KB UE Poznań powędrowało do Dyrektora Centrum Informatyki UEP mgr. inż. Przemysława Grzeszczaka.
Laureatom składamy wielkie wyrazy uznania i gratulacje!

pobierz załącznik ››