2017.10.16
Piąta Ogólnopolska Konferencja Metodyczna

Rynek biegowy w Polsce.
Stan i kierunki rozwoju.
Poznań, 26-27 października 2017 r.

Od kilku lat organizowana na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu konferencja to jedno z najważniejszych wydarzeń, które skupia uwagę, podnosi kompetencje i integruje organizatorów imprez biegowych w Polsce. Na stałe wpisała się w kalendarz spotkań osób zawodowo związanych ze sportem amatorskim, a w szczególności z biegami masowymi.

Jak wielokrotnie podkreślali uczestnicy poprzednich edycji konferencji, to doskonała okazja do uzupełnienia wiedzy w zakresie organizacji i zarządzania imprezami biegowymi, zapoznania się ze strategiami, jakie stosują organizatorzy międzynarodowych biegów, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, wymiany doświadczeń, poznania ciekawych ludzi i nawiązania relacji.

Oczekiwania biegaczy stale rosną, poziom organizacji imprez biegowych także, aby sprostać tym wyzwaniom trzeba na bieżąco uzupełniać swoją wiedzę na temat kierunków rozwoju rynku biegowego i związanych z tym możliwości oraz zagrożeń. Taką szansę daje udział w konferencji biegowej w Poznaniu.

Patrycja Bereznowska - gość specjalny tegorocznej konferencji

Kilka dni temu zwyciężyła w wielkim stylu, w legendarnym, jednym z najtrudniejszych na świecie biegów ultra - Spartathlon. Startując w tym biegu po raz pierwszy, od razu ustanowiła rekord trasy. Dystans 246 km pokonała w 24 godz. 48 min i 18 sek.

Informacje dodatkowe i szczegóły:
1. Strona konferencji: www.konferencjabiegowa.pl
2. Program konferencji: pobierz