Ekonomiczna Piątka 2017

2016.07.04
Podsumowanie Ekonomicznych Piątek

21 czerwca, z inicjatywy JM Rektora Mariana Goryni, miało miejsce spotkanie podsumowujące 6 dotychczasowych edycji biegu "Ekonomiczna Piątka".

W wydarzeniu wzięli udział wszyscy zaangażowani w organizację biegu, w tym Rektorzy poprzedni - prof. dr hab. Emil Panek, prof. zw. UEP; obecny, kończący swoją kadencję - prof. dr hab. Marian Gorynia, prof. zw. UEP oraz Rektor elekt prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof. zw. UEP. Grono zaproszonych uzupełnili sponsorzy, pracownicy i przyjaciele UEP.

Na spotkaniu poza wspomnieniami, poruszono szereg tematów dotyczących udoskonalenia i przyszłości imprezy nad Malta. Jedno jest pewne nowe Władze Uczelni będą nadal wspierać bieg E5 i Ekonomiczny Marsz na Piątkę. Siódma edycja już 9 kwietnia 2017 roku. Zapraszamy.

Dodatkowe informacje: ue.poznan.pl.

Historia biegów E5 (plik PDF) ››