Ekonomiczna Piątka 2020

2015.12.25
Biegacz roku 2015

Kapituła wyróżniła osobę, która jest osobą młodą stażem w Klubie, ale od początku godnie reprezentuje barwy klubowe, przyczyniając się do sukcesów własnych - indywidualnych i drużynowych. Wyróżnienie Biegacza roku powędrowało do biegaczki, którą przyjęliśmy do naszego grona jak siostrę, a ona odwdzięczyła się, udowadniając, że dla biegacza nie ma granic, a jeżeli już są to należy je przekraczać (ale legalnie).

Decyzją kapituły za: konsekwentne, wytrwałe i skuteczne zarówno uciekanie przed metą, jak i pospieszne przybieganie do mety, zachowując przy tym pogodę ducha i uśmiech. Wyróżnienie biegacza roku 2015 otrzymała Danuta Spychała.

Biegacz Roku 2015 ››