2015.07.09
Konferencja biegowa

Już po raz trzeci w Poznaniu organizatorzy największych oraz tych nieco mniejszych imprez biegowych będą dyskutowali na temat profesjonalnego zarządzania i marketingu w sporcie. Okazją ku temu jest Trzecia Ogólnopolska Konferencja Metodyczna "Strategie rozwoju imprez biegowych", która odbędzie się 22-23 października 2015 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Informacje dodatkowe i szczegóły:
1. Strona konferencji: www.konferencjabiegowa.pl
2. Film promocyjny: http://youtu.be/0MgdorHMH_Q