2015.06.09
Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich

6 września 2015 roku w ramach 25. Międzynarodowego Półmaratonu Philips odbędą się Otwarte Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich Uczelni. Zachęcamy do uczestnictwa i zapoznania się z regulaminem mistrzostw.

REGULAMIN OTWARTYCH MISTRZOSTW STUDENTÓW I NAUCZYCIELI AKADEMICKICH UCZELNI

W ramach 25. Półmaratonu Philips w Pile zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich Uczelni. Prawo startu mają studenci szkół wyższych, i nauczyciele akademiccy uczelni.

KLASYFIKACJE

Klasyfikacja indywidualna studentów w kategorii mężczyzn i kobiet.
Klasyfikacja indywidualna nauczycieli akademickich w kategorii mężczyzn i kobiet.
Klasyfikacja drużynowa Szkół Wyższych.

Do klasyfikacji drużynowej Uczelnia może zgłosić 4 (czterech) zawodników. W składzie drużyny mogą być kobiety i mężczyźni. Do końcowej klasyfikacji będą brane wyniki 3 (trzech) najlepszych zawodników danej drużyny. Uczelnia może zgłosić dowolną ilość drużyn. W rubryce "KLUB" należy wpisać nazwę reprezentowanej Uczelni i miejscowość.

NAGRODY

W klasyfikacji indywidualnej studentów i nauczycieli akademickich w kategorii mężczyzn i kobiet za miejsca od 1 do 3 medale i puchary.
W klasyfikacji drużynowej Uczelni za miejsca od 1 do 3 puchary.

WERYFIKACJA

Przy odbiorze numeru startowego należy przedstawić ważną legitymację studencką lub dokument potwierdzający pracę jako nauczyciel akademicki uczelni.
Wszyscy zawodnicy kończący półmaraton będą również klasyfikowani kategoriach przewidzianych regulaminem 25. Półmaratonu Philips.
Wszystkich zawodników obowiązuje regulamin organizatora Półmaratonu Philips.
Regulamin dostępny jest na stronie organizatora półmaratonu: www.pila.halfmarathon.pl.