2015.02.12
Zapisy na V bieg Volkswagen Ekonomiczna Piątka

26 kwietnia na dystansie 5 kilometrów może wystartować 800 zawodników. Zapraszamy do zgłaszania uczestnictwa poprzez formularz dostępny na stronie: ue.poznan.pl.

Dotychczasowe edycje pokazały, że impreza cieszy się sporą popularnością nie tylko w akademickim środowisku. Wokół Malty biegną również osoby rozpoznawalne z pierwszych stron gazet, przedstawiciele władz, kultury.
Trasa posiada atest PZLA, jest szybka, niemal płaska. W połączeniu z licznymi klasyfikacjami sprzyja uzyskiwaniu doskonałych wyników i możliwości zdobycia atrakcyjnych nagród.

Odbiór pakietów startowych możliwy jest:
- w przeddzień zawodów (25 kwietnia) w SWFiS UEP ul. Dożynkowa 9J w godzinach 12.00-16.00,
- w dniu zawodów na terenie Ośrodka Malta przy trybunie końcowej w godzinach 9.00-11.30.
Start odbędzie się o godz. 12.00 przy trybunie głównej.

Regulamin zawodów dostępny jest pod adresem: ue.poznan.pl.

Dyrektorem biegu jest Rafał Wieruszewski, sprinter, olimpijczyk z Aten i Pekinu, medalista MŚ, ME i MP.

Zwycięzcy dotychczasowych edycji Ekonomicznej Piątki ››