2013.09.01
Marketing imprez biegowych

24-25 października 2013 specjaliści z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu podzielą się wiedzą o marketingu sportowym.
Tematem przewodnim konferencji będzie organizacja imprez biegowych. Wydarzenie odbędzie się przy współudziale Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu.

Zgodnie z zapowiedzią inicjatorów spotkania będzie to pierwsza, połączona z warsztatami, konferencja w Polsce, poświęcona problematyce praktycznego wykorzystania koncepcji marketingu w organizowaniu imprez biegowych.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie: http://konferencjabiegi.pl.