2015.05.08
Sukces naszej biegaczki w Wings For Life

3 maja 2015 roku był kolejnym dniem walki o przywrócenie do zdrowia osób z uszkodzonym rdzeniem kręgowym.

Szczytny cel przyświecał uczestnikom tegorocznego Wings For Life. Rywalizacja toczyła się w 35 miejscach na świecie, także na wielkopolskich drogach. Wszystkie wpływy z opłat startowych trafiły na konto fundacji Wings For Life.

W imprezie ponownie wzięła udział przedstawicielka KB UE Poznań, zajmując drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej na świecie. Sukces ten zagwarantowało pokonanie 25,2 km.
W klasyfikacji kobiet open w Polsce pani Danuta zajęła 26. lokatę.

Serdecznie gratulujemy!

Certyfikat Wings For Life ››