2014.05.22
Pobiegliśmy na piątkę

W Ekonomicznej Piątce decyduję się wystartować z czystej ciekawości – właściwie nigdy dotąd nie uczestniczyłem w zawodach odbywających się na trasie asfaltowej na tak krótkim dystansie.

Jestem wprawdzie kontuzjowany, w związku z czym trenowałem w tym roku niewiele i do szczytu formy mi daleko, ale mam nadzieję, że to jedno kółko wokół Jeziora Maltańskiego (5 km) dam radę zrobić. Nie mogę przecież się skompromitować, skoro bieg organizuje mieszkaniec naszej gminy – prof. Marian Gorynia (nie jako osoba fizyczna, lecz jako rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu).

Pełny tekst artykułu dostępny jest w pliku PDF.

Sucholeski Magazyn Mieszkańców Gminy, nr 5 (28) maj 2014 ››