Nota prawna | Mapa serwisu

Klub Biegacza UEP   PSB


Polecane linki

UE PoznańUE Poznań

AZS UEPAZS UEP

AZSAZS2014.04.14
Artykuły
Marketing imprez biegowych


Na rynku wydawniczym ukazała się książka pod redakcją Zygmunta Waśkowskiego - Marketing imprez biegowych [Wyd. Naukowe Bogucki, Poznań 2014].

Problematyka, choć z pozoru znana, nie była dotychczas poruszana szeroko w literaturze polskiej. Publikacja wypełnia tym samym istniejącą na rynku lukę. Z tego względu może stać się cenną inspiracją dla organizatorów, coraz liczniejszych w Polsce biegów długodystansowych, do poszukiwań własnej strategii rozwoju i wypracowania oryginalnych działań marketingowych. Marketing, w sytuacji gwałtownego wzrostu liczby organizowanych imprez, stał się wręcz nieodzownym elementem konkurencji - zabiegania o zainteresowanie biegaczy, kibiców, przychylność sponsorów i mediów.

Profesjonalnie przygotowana impreza sportowa wymaga więc właściwie wypracowanych narzędzi marketingowych i strategii.
Prezentowana publikacja zawiera kluczowe dla osiągnięcia sukcesu zagadnienia, pomocne w przygotowaniu atrakcyjnego wydarzenia sportowego. Autorzy to w znakomitej większości biegacze a zarazem specjaliści z zakresu marketingu. Zwracają oni szczególną uwagę na te elementy organizacji, które zadecydują o sukcesie imprezy i wpłyną na jej dodatni wynik finansowy.

Książkę można kupić, zamawiając ją przez stronę internetową www.pntm.pl. Jej cena: 25,-zł.


Klub Biegacza UE Poznań

Kim jesteśmy?
Każdy z nas na pewnym etapie życia związał się z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Stanowimy nieformalną grupę zapaleńców, rekrutujących się spośród pracowników uczelni, studentów
i absolwentów.

Ciężka czy lekka?
Treningi traktujemy równie serio, jak uczelniane obowiązki. Do rozbiegań dodajemy przeróżne akcenty, a nad naszą wydolnością i cechami motorycznymi pracujemy zespołowo lub pod czujnym okiem utytułowanych zawodników
i trenerów.

Przyłącz się!
Treningi i uczestnictwo w zawodach są otwarte dla wszystkich przyjaciół UEP. Zapraszamy na czwartki maltańskie.
To dzień, w którym spore grono naszych klubowiczów udziela się nad malowniczym, poznańskim torem regatowym.

Bądź bezpieczny
Zmagania sportowe warto prowadzić
w przemyślany i bezpieczny sposób. Przezornym proponujemy ubezpieczenie
w ramach AZS
.

Zarząd

Historia Klubu
Historia Klubu Biegacza UEP w pigułce ›

 
Klub Biegacza UE Poznań © 2012