2013.10.28
To się stało spontanicznie

W 2013 roku wystartował Pan Profesor w Półmaratonie w Poznaniu, w Ekonomicznej Piątce, na 10 km w Swarzędzu, w półmaratonach w Tarnowie
Podgórnym i Murowanej Goślinie, przed wakacjami w czerwcu w Sucholeskiej Dziesiątce Fightera, a na inaugurację nowego roku akademickiego 8 września w półmaratonie w Pile. Czy wynik 1:44.28 z tego ostatniego startu jest satysfakcjonujący?

Zapraszamy do zapoznania się z całym wywiadem z Jego Magnificencją na łamach Akademickiego Przeglądu Sportowego (strony: 8-9).

Akademicki Przegląd Sportowy (nr 07 2013) ››